O mnie

Jestem Lekarzem Pediatrą. Leczę dzieci mieszkające na terenie Bydgoszczy i okolic. Od wielu lat pod moją opieką znajdują się całe rodziny. Z wieloma z nich jestem w stałym kontakcie. Staram się być jak najbardziej dyspozycyjna. Gdy ktoś potrzebuje mojej pomocy, udzielam jej nawet w weekendy czy święta.

Pomagam wszystkim małym pacjentom i ich mamom od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00 - 20:00 oraz w weekendy i święta, w godzinach 10:00 - 20:00, po uprzedniej rejestracji telefonicznej.

Raised Image

Doświadczenie w sprawach związanych z laktacją

Sama jestem mamą i ponad rok karmiłam piersią. Doskonale zdaję sobie sprawę, że jest to nie lada wyzwanie. Przeżyłam wiele pięknych, a zarazem i trudnych chwil. Zmotywowało mnie to do pogłębienia wiedzy na temat laktacji. Nie sądziłam, że jest to tak szeroki temat i jak wiele ciekawych dziedzin jest jeszcze do zgłębienia.

Uczestniczyłam w 50-cio godzinnym kursie „Wiedzy i Umiejętności w Zakresie Poradnictwa Laktacyjnego” organizowanym przez Centrum Nauki o Laktacji, który zakończył się egzaminem i otrzymaniem certyfikatu. Odbyłam ponad 500 godzin praktyk udzielania porad laktacyjnych pod okiem doświadczonych Konsultantów Laktacyjnych. W 2013 roku przystąpiłam do kolejnego egzaminu i uzyskałam tytuł Międzynarodowego Dyplomowanego Konsultanta Laktacyjnego.

Nadal dbam o ciągłe podnoszenie kwalifikacji. Z dnia na dzień powiększa się grono moich pacjentek i ich dzieci. Obserwuję ich rozwój od urodzenia. Na każdym etapie odpowiadam na różnorodne pytania zatroskanych rodziców. Wiem ile trudu wymaga opieka, pielęgnacja i zaspokajanie potrzeb dziecka.

Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Rzeczpospolita Polska
Województwo Kujawsko-Pomorskie
Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Specjalistyczna Praktyka Lekarska Anna Gruszczyńska

realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich - Program Regionalny pt. "FUNDUSZ WSPARCIA INWESTYCYJNEGO COVID-19" - mający na celu wsparcie przedsiębiorców w zakresie tworzenia i poszerzania zaawansowanych zdolności w zakresie rozwoju produktów i usług, przez co ułatwienie stabilizacji funkcjonowania sektora MŚP w nowych warunkach gospodarczych wynikających z wystąpienia COVID-19

Dofinansowanie projektu z UE wyniosło 21851,90 PLN.